WORX Professional

Nářadí WORX Professional

Nářadí WORX Professional je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů. Je navrhováno v amerických vývojových laboratořích ve spolupráci s italskými designéry, sestaveno z komponentů s vysokou životností a zabaleno v odolném, praktickém a atraktivním kufru!


V tomto provedení přichází do České republiky, aby rozšířilo možnosti Vaší volby při pořízení nástrojů pro každodenní náročnou, profesionální a čistou práci.

Sortiment WORX

Sortiment profesionálního nářadí obsahuje všechny standardně používané modely, a to v několika modifikacích.


Úhlové a vibrační brusky WORX, akuvrtačky, klasické i příklepové elektrické vrtačky, vrtací kladiva, hoblík, pásová bruska, horní frézka – to vše v jedinečném italském designu, čistém zpracování a vybaveno nejmodernější technologií.


Lahůdkou pro znalce je řada WORX REVOLVER - nářadí zkonstruované s pohyblivou rukojetí tak, aby v každém okamžiku kopírovalo přirozený pohyb lidského těla a ruky při práci a předešlo tak únavě.

5 let záruky na nářadí WORX

Důvěra v kvalitu nářadí WORX je podložena vynikajícím řemeslným zpracováním a systémem kontrol.

Vstupní kontrola komponentů, dvě mezioperační a následně výstupní kontrola hotových výrobků dovoluje poskytnout 5 let záruky, a to s vědomím, že WORX bude používán v náročných podmínkách.


Více informací naleznete na http://www.worxtools.cz/.