Proxxon 23604

Autorizovaný prodejce
Záruka:
24 měsíců
Kód:
23604
Výrobce:
Dostupnost:
Na dotaz
1 5821 307,44 Kč bez DPH

Proxxon 23604 - Technická data

  • Sada průchozích nástavců Proxxon 23604 s průchozí 1/2" ráčnou – 14 dílů

Proxxon 23604 - Popis

  • Kompletní 14-dílná sada obsahuje průchozí nástavce velikosti 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 21 - 22 - 24 - 27mm (11ks), z toho nástavec vel. 27mm je v prodloužené verzi délky 55mm. Dále sada obsahuje adaptér s 1/2" čtyřhranem (12,5mm). Součástí sady je průchozí ráčna s přepínací reverzní páčkou. Sada je ideální při práci na řídících ozubených kolech a torzních tyčích (většinou 17 až 19 mm), tlumičů (22 mm) a řemenici alternátoru/ ventilátoru (24mm).
  • Průchozí nástavce jsou vykované z oceli 31CrV. Vysoký obsah uhlíku, zaručuje velkou tvrdost. Nástavce jsou dvakrát niklované a jednou matně chromované. Díky přesným nástavcům Proxxon je kroutící moment přenášen na boky nástavce nikoliv do rohů a nedochází tak k jejich poškození i přes vyvíjení velké síly. Nástavce jsou značeny laserem, nikoliv ražením nebo nekvalitními popisky. Průchozí nástavce a průchozí ráčna umožní průchod šroubů a dlouhých závitových tyčí.Hlava a tělo průchozí ráčny je vykováno z jednoho kusu CrV oceli. Povrch je chráněn dvojitou vrstvou chromu. Rukojeť je z neoprénu, odolného oleji a kyselinám a má praktický otvor, umožňující zavěšení. Dokonalé optimálně tvrzené zuby dávají předpoklad maximální životnosti. Spolehlivý ráčnový mechanismus zajišťuje optimální přenos utahovacího momentu. Reverzní L/P přepínač ráčnového mechanismu. Laserově označení ráčny.
  • Všechny díly jsou uloženy v pevné a odolné lisované vložce z polypropylenu. Vložka je dobře čistitelná, odolná olejům a kyselinám s dobře čitelným označením jednotlivých velikostí nástavců. Nové provedení plastové vložky umožňuje snadno vyjmout a znovu vložit nástavce pouze pomocí dvou prstů. Výlisky z odolného polypropylenu lze díky své pevnosti uspořádat do dílenských vozíků. Vložka je dále uložena v pevném, kompaktním kovovém a uzavíratelném kufříku. Na vnitřní straně víka je tabulka s rozměry závitů a k tomu příslušnými utahovacími momenty a velikostmi klíčů.Nejvyšší kvalita Proxxon, převyšuje požadavky DIN/ISO na tvrdost a maximální kroutící moment. Firemní výrobní tolerance jsou mnohem přísnější než předepsané normy.

Galerie