Vrácení a reklamace

Při vrácení nebo reklamaci zboží postupujte v souladu s našimi obchodními podmínkami.

Reklamace


Průvodní dopis (stačí ručně psaný) přibalte do balíku k reklamovanému zboží. Důležité je uvést co nejpřesnější popis závady a přiložit doklad o koupi výrobku. Pokud jste při nákupu obdrželi záruční list (týká se zpravidla strojů) je nutné poslat jej s reklamovaným výrobkem. Dále připojte Vaše kontaktní údaje a adresu, kam budete chtít výrobek po reklamačním procesu zaslat.
Reklamovaný výrobek odešlete dobře zabalený na adresu:

Nářadí Doležalova s.r.o.
Jiráskova 2222
25601 Benešov u Prahy


Reklamaci je taktéž možné uplatnit osobně na naší prodejně.

Reklamační řád ke stažení ZDE

 

Vrácení zboží


Spotřebitel má nárok na vrácení do 14 dnů ode dne nákupu. Zboží vracejte v původní obalu a stavu tak, abychom vám mohli vrátit plnou cenu zboží. Pokud bude obal nebo samotný produkt znehodnocený, máme nárok vrátit pouze část nákupní ceny.
K balení přiložte průvodní dopis a dbejte prosím na to, aby obsahoval číslo účtu, kam částku vrátíme a číslo objednávky nebo faktury. Pokud budou tyto náležitosti splněny, zrychlíte tím celý proces vrácení.
Zboží, které je předmětem vrácení, zašlete dobře zabalené na naší adresu:

Nářadí Doležalova s.r.o.
Jiráskova 2222
25601 Benešov u Prahy


Zároveň si dovolujeme upozornit, že vracené zboží zaslané na dobírku, nebude z naší strany přijato a zásilka se Vám vrátí zpět.

Poučení o právech spotřebitele ke stažení ZDE

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení